O nas

Katie Baby to marka odzieżowa w ramach której Kt baby oferuje wysokiej jakości ubranka dla dzieci do 7 lat, natomiast Kt kids dla dzieci od 7 do 14 lat. Marka Katie Baby zapewnia najwyższą jakość wykonywanych wyrobów.

Firmę założono w 2009, jako kontynuacja rodzinnej tradycji sięgającej 1989roku. Swoją renomę zawdzięcza ciężkiej pracy, nieustannemu rozwojowi, tworzeniu, a także słuchaniu cennych opinii i wskazówek podpowiadanych przez naszych klientów. Efekty tego są widoczne, i dziś Katie Baby jest rozpoznawalną, godną zaufania i pewną marką.

Wizytówką firmy jest: wysoki standard wzorniczy, profesjonalna technika wykończenia, niepowtarzalne surowce a przede wszystkim funkcjonalność ubranka.

Każdego roku prezentujemy dwie kolekcje: wiosna/lato oraz jesień/zima, które łączą w sobie różnorodność stylów, surowców oraz bogatą paletę kolorów. Firma sprzedaje tylko i wyłącznie własne projekty, wykonane i sygnowane przez markę Katie Baby. Wykonujemy również "linie indywidualne" tzn, projetkowane i szyte na zmówienie tylko dla wybranego klienta.

Co roku firma wystawia swoje kolekcje na targach odzieżowych. Warto zaznaczyć, że firma jest członkiem międzynarodowej organizacji Children’s Fashion Europe, która zajmuje się promocją europejskich marek odzieżowych w świecie. Nasz wewnętrzny proces produkcji konfekcji dziecięcej kontrolujemy już od pierwszego etapu szycia wzorów, aż po końcowy efekt . Czynimy to wszystko dla bezpieczeństwa dzieci, za które czujemy się bezpośrednio odpowiedzialni.

Z rozwagą i wielką ostrożnością selekcjonujemy materiały, włókna przetwarzane oraz barwniki, które pochodzą z fabryk specjalizujących się w produkcji tkanin. Świadomie rezygnujemy z korzystania z surowców azjatyckiego pochodzenia, chociaż bezustannie jesteśmy wabieni bardzo atrakcyjnymi cenami jakie oferuje nam przemysł wschodni. Jakość naszych wyrobów oraz bezpieczeństwo naszych małych klientów są dla nas najważniejsze.

Jakość surowców jakie kupujemy oraz staranność wykonania powoduje, że nasze wyroby że nie należą do najtańszych mimo to mają duże grono stałych klientów doceniających ich walory.

Nasze produkty możecie Państwo znaleźć w butikach, sklepach, galeriach handlowych oferujących swoim klientom produkty odzieżowe najwyższej klasy. Nasza marka zapewnia nie tylko walory estetyczne ubranek dziecięcych, ale także bezpieczeństwo dla zdrowia pociech oraz rozsądną cenę.

Napisz do nas